Holistic Spa

Intuitive Counseling LLC

860-941-2667


OPINIE O WARSZTATACH


Wspaniale uwolnienie emocji, glebokie wewnetrzne doznania, nie tylko podczas warsztatow lecz dlugo, dlugo po nich. Manifestacja widoczna. Marzenia zaczynajace sie spelniac oraz spokoj jakiego od dawna szukalam. Kocham I dziekuje za wszystko. Z wdziecznoscia I miloscia za wszystko co Pani dla nas robi.

Magda, Avon, CT


Pani Agnieszka prowadzi super warsztaty z Aniolami. Pomaga mi to odstresowac sie, zrelaksowac I podbudowac energetycznie. Juz po pierwszych dwoch tygodniach warsztatow, odczulam zmiany na lepsze w swoim zyciu I nabralam sily do reagowania na przeciwnosci zycia. Dziekuje.

Wieslawa, West Haven, CT


Spotkanie z aniolami bylo wspaniale. Poczulam cos niesamowitego. Spotkalam swoje wewnetrzne dziecko, ktoremu obiecalam opieke. Oczyscila sie moja aura, czuje ze mam wspaniala anielska energie, ktora otacza mnie I wysylam pozytywne wibracje.

Magdalena, New Britain, CT

"Nie da sie tego opisac...Poprostu trzeba to przezyc samemu!

Robert, Bristol, CTWARSZTATY  Z ANIOLAMI 2019


Sobota:

 godz. 10:00 - 15:00

Holistic Spa Avon, CT 


26 Styczen

16 Luty

9 Marzec

13 Kwiecien

18 Maj

22 Czerwiec

27 Lipiec

31 Sierpien 

21 Wrzesien

12 Pazdziernik

16 Listopad

14 grudzien


Cena $75 

(wliczone wszystkie materialy, smaczny lunch i

  uzdrawiajacy product)


​​​​​​


O Agnieszce


Agnieszka jest jasnowidzem, parapsychologiem i terapeuta. Jej praca jest synteza wrodzonego daru intuicji i roznych holistycznych terapii. Agnieszka posiada wieloletnie doswiadczenie w uzdrawiajacej pracy z dusza, psychika i cialem czlowieka. Praca ta stala sie jej zyciem i pasja a jej najwiekszym  celem jest niesienie pomocy ludziom.

 Agnieszka  ma gabinet spa in Avon, CT  gdzie oferuje sesje przepowiadania przyszlosci i doradztwa zyciowego, sesje terapeutyczne i uzdrawiajace. Agnieszka oferuje rowniez sesje uzdrawiajace na odleglosc i sesje telefoniczne. 

Poza tym, Agnieszka prowadzi warsztaty "Spotkania z aniolami" i " Kreowanie bogactwa, milosci i zdrowia z aniolami".

 
Przepowiadanie przyszlosci i karty anielskie
 
Agnieszka przy pomocy aniolow i przewodnikow duchowych przeczyta Twoja przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.  Agnieszka  dzięki wrodzonym umiejętnościom jest w stanie trafnie diagnozować stan fizyczny i psychiczny swoich klientow. W oparciu o terapie  uwalnia od traumatycznych wspomnień i destrukcyjnych doświadczeń wpływających negatywnie na Twoje zycie. Agnieszka  ustali  rowniez stopień rozwoju Twojej duszy i odkryje tajemnicę Twoich poprzednich wcieleń i karmicznych zobowiązań i zadań, które determinują Twój obecny los. Pomoże Ci ustalić, które z tych zadań jest najważniejsze, jaki jest główny  cel Twojego życia i wskaże do których Aniołów możesz się zwracać o pomoc w realizacji tych zadań. Anioły zostały stworzone aby opiekować się ludźmi.  Agnieszka tworzy most ułatwiający nam komunikację z Aniołami.  Zadzwoń a pomoze odnaleźć Ci harmonie i radość życia. 


 
Hipnoterapia
 
Hipnoterapia jest metodą łączącą hipnozę z psychoterapią. Metoda ta polega na kontaktowaniu się z głębszą częścią umysłu, z podświadomością. W wyniku tego interwencja terapeutyczna przebiega głębiej. Hipnoza i psychoterapia są to narzędzia terapeutyczne umożliwiające poszukiwanie przyczyn chorób mających swoje źródło w podświadomości. Dzięki temu możemy skuteczniej wpływać na proces zdrowienia. Hipnoterapia pomaga w różnych problemach zdrowotnych ( takich jak depresja, nerwica, fobia społeczna, alkoholizm, palenie papierosów). 
 
 
Bioenergoterapia 
 
Bioenergoterapia należy do grona najstarszych metod uzdrawiania. Jest metodą nieinwazyjną, doskonale uzupełniającą metody konwencjonalne, cechuje się holistycznym podejściem do pacjenta. Bioenergoterapia oddziaływuje w każdej płaszczyznie: umysłowej, emocjonalnej, fizycznej, a przede wszystkim duchowej. Bioenergoterapeuta wykrywa miejsca zaburzeń energetycznych w ciele chorego, usuwa blokady energetyczne i ładuje pozytywną energią płynącą z jego dłoni miejsca gdzie jej brakuje. Jednocześnie usuwa energię chorobową przyśpieszając proces zdrowienia. Terapia umożliwia zlikwidowanie różnych schorzeń, m.in.: nerwic, nerwobóli, migreny, zaburzeń snu, guzów, moczenia nocnego, zaburzeń układu nerwowego, oddechowego, trawiennego, bóli kręgosłupa, reumatycznego zapalenia stawów i wielu innych. Nie jest juz tajemnicą, iż działania bioenergoterapeutyczne i psychoterapeutyczne są w stanie zahamować lub wręcz cofnąć zmiany spowodowane chorobami nowotworowymi. Ponadto bioenergoterapia poprawia tez  koncetrację, przysfajanie wiedzy, oraz wzmacnia poczucie własnej wartości. Zabiegi mogą być wykonywanie również na odległość poprzez np. zdjęcie. 
 
 
Reiki
 
REIKI  jest bardzo starą sztuką leczenia, która została  odkryta w Japonii  przez chrześcijańskiego mnicha Dr-a Mikao Usui. Jest to holistyczny - czyli całkowity system do uzdrawiania ciała, umysłu i ducha i może również służyć do osobistego i duchowego rozwoju i osiagnięcia celu. Przepływ energii REIKI działa na fizyczne uzdrawianie ciała, otwiera umysł i duszę, usuwa ból, dyskomfort i blokady, które mogą powodować przede wszystkim problemy zdrowotne. Zastosowanie: osłabienia po przebytych chorobach,  dodania energii osobom przed, w trakcie i po operacji, dodanie energii kobiecie w trakcie ciąży i porodu, wzmocnienie psychiki po przeżyciu szoku emocjonalnego, wzmocnienia organizmu po oczyszczeniu (egzorcyzmie).
Przekazy uzdrawiającej energii życiowej na odległość:
Do przekazu energii na odległość potrzebne jest: imię i nazwisko, data  urodzenia, zdjęcie - najlepiej najbardziej aktualne,danej osoby oraz określenie godziny przekazu.  W czasie przekazu prosze o zapalenie świecy (wazny jest tu oczyszczający element ognia).
 
 
Oczyszczanie Aury i Czakr
 
Podczas sesji pracujemy z energią, która przepływa przez nasze ciało i wszystko dookoła - tak naprawdę wszystko jest energią. Bardzo często mamy wiele obciążających nas powiązań z innymi osobami, bądź sytuacjami życiowymi - w trakcie zabiegu możemy uwolnić się od nich i zacząć od nowa kształtować swoje życie jako niezależna, nieograniczona istota. 
Zabiegi oczyszczania aury polegają na uwalnianiu jej z tzw. "myślokształtów" /energetycznych wyobrażeń/ oraz wszelkich zanieczyszczeń i negatywnych powiązań. Poza tym, udrożnione zostają kanały energetyczne, wzbudzone, oczyszczone i zharmonizowane czakramy /wiry-zbiorniki energetyczne naszego organizmu/. Cały zabieg oczyszcza, ładuje nową energią i uwalnia od wielu obciążających wibracji. 
FOTOGRAFIA AURY Z INTERPRETACJA

Zdrowie to podstawa, zacznij od aury!


Od blokad w aurze zaczynają się wszystkie choroby. Nie lepiej zająć się pielęgnacją aury, niż ciagle placic na lekarzy?

AURA: Odzwierciedla naszą osobowość, myśli, emocje, tryb życia, pokazuje stan naszego umysłu, ciała i duszy. Jest również odbiciem nas samych, zachowującym dokładny opis naszej przyszłości, przeszłości i teraźniejszości.

FOTOGRAFIA AURY: Elektromagnetyczne pole ręki jest badane dotykiem i mierzone przez sensory. Informacje są przekazywane do kamery i przetwarzane w odpowiednie wibracje kolorów. Powstały w ten sposób zestaw kolorów odpowiada dokładnemu odzwierciedleniu indywidualnego pola energii człowieka. Kolory świadczą o poziomie stanu zdrowia, rozwoju emocjonalnym, intelekcie i cechach charakteru. Fotografia aury to możliwość lepszego poznania samego siebie.

INTERPRETACJA: Fotografujemy aurę i czakry człowieka z pełnym opisem barw i biopola ( foto + raport ) Raport zawiera całościową informację tzn. stan fizyczny, psychiczny, mentalny, duchowy. Można dowiedzieć się o poziomie aktywności swoich czakr, cechach i predyspozycjach, a także zobaczyć swoje blokady i zalety, tzw. „silne punkty”. Opisane są też tematy: umysł, ciało, życie społeczne i intymność, kariera i finanse oraz nasz dobrobyt i rozwój.

Zapraszam na sesję odczytywania aury!